Domů / Plastikové modely / Letadla a vrtulníky

1/32 Fokker Dr. I Triplane


Žádné hodnocení. Kód: 102-QS-002 Produktové číslo: 4897038552610 Novinka
Výrobce: MengMeng
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: SKLADEM
1.505,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
1/32 Fokker Dr. I Triplane

Na podzim roku 1917 byly po celé mokré a tiché Západní Evropě kulomety, ostatné dráty a krátery. Doprovázen smrtí a krysami, voják, který se krčil v blátivých zákopech, se podíval na nebe . To jediné čisté místo, na které se mohl podívat.

I na obloze se ale válčilo.

Čas od času se objevily německé trojplošníky, aby se utkali s britskými a francouzskými stíhači.

Mezi německými trojplošníky vystupovalo na modré obloze jedno rudé letadlo.Vynikiajícímy manévry tento rudý trojplošník vždy dokázal zvítězit nad britskými a francouzskými letadly.

Toto rudé letadlo bylo vládcem oblohy, a jeho pilotem byl ‘’Rudý Baron’’.

Rudý trojplošník, který pilotoval Manfred von Richthofen, neboli ‘’Rudý Baron’’, byl Fokker Dr.I, vyráběné od roku 1917 společností Fokker. Jeho tři křídla byla uspořádána v pořadí shora dolů s oblastmi křídla zmenšenými postupně. Tímto způsobem mohly trojplošníky získat více vztlaku než dvouplošníky a jednoplošníky a netrpěly přitom příliš velkým odporem. Většina kovových výztužných drátů byla skrytá uvnitř letadla pro další snížení odporu. Dva vzduchem chlazené kulomety MG 08 se synchronizačním zařízením byly nainstalovány před pilotní kabinou.

Jeho palebná síla byla mnohem lepší než ta britských trojplošníků.Víme, že jste čekali na pečlivě prostudovanou, rozsáhlou sadu s preciznímy detaily už dlouhou dobu. Nyní se vaše přání splní v podobě nejnovější MENG QS-002 Fokker Dr.I.

Sada modelu trojplošníku bude brzy k dispozici. Tato modelová souprava v měřítku 1/32 obsahuje přesné exteriéry, struktury křídel a realistické textilie. Interiéry kokpitu tohoto letadla a konstrukce motoru jsou zcela replikovány. Vynikající PE chladicí kryty a mířidla jsou k dispozici pro kompletní replikaci kulometů letadla. Zahrnuto je poutavé barevné schéma „Rudý Baron“. Hotový model bude mít délku 180,44 mm a šířku 225 mm. Ukazuje klasický tvar a barevný vzhled klasického stíhacího letadla.

Může se stát největší chloubou ve vaší sbírce!

Specifikace
Váha 0.55 kg
Měřítko 1/32
Typ Aircraft / Letadla
Soubory

1/32 Fokker Dr.I Triplane & 1/32 Fokker Dr.I Triplane "Red Baron by Meng Unboxing

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.